Skocz do zawartości

Jaka Dluga Jest Rozmowa Na Lotnisku W Usa?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dlugo po wyladowaniu na pierwszym lotnisku w USA (lece z przesiadkami) czeka sie w kolejce na lotnisku na pozwolenie wjazdu do Stanow (wiza turystyczna)?

Pytam z tego wzgledu, ze obawiam sie czy zdaze na nastepny samolot do innego miasta w USA.

Czy oczekiwanie na rozmowe trwa 30 minut czy raczej 3 godziny? Standardu nie ma ale.... Po prostu nie wiem ile czasu zostawiac sobie pomiedzy przesiadkami, zeby samolot mi nie zwial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe znowu ten sam temat :)

powiem tak.. lecialam 23.12. do JFK bylam tam o 15 a nastepny samolot mialam miec 16 20.. duzo czasu czy nieduzo tez sie nad tym zastanawialam bo lecialam pierwszy raz.. wszystko zalezalo to od kolejki do interview.. u mnie byla spora nie pamietam jak to bylo czasowo (ale z ok 30 minut na bank - taka babka mi powiedziala ze pare tygodni wczesniej czekala 3 godziny) ale po podbiciu pieczatki polecialam po bagaz i on juz sobie tam jezdzil na tasmie.. potem jeszcze wieksza kolejka byla do jakiegos goscia ktory wyrywkowo sprawdzal bagaze.. no i musialam isc i nadac bagaz kolejny raz.. przejsc przez bramke - sciaganac buty itp.. w sumie pod gate'm bylam jakos przed 16.. i sie okazalo ze wszytskie loty odwolane ;) to sie nazywa miec szczescie.. ;) nastepny lot mialam o 9 rano nastepnego dnia - ale dali mi hotel za free :)

czyli wydaje mi sie ze jak kupujesz bilet juz docelowy ale jest on z przesiadkami to linie lotnicze/biuro sprzedajace np. delta wiedza mniej wiecej ile czasu ci zajmie przejscie przez kontrole.. aczkolwiek nie wiem jak jest w bostonie..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...