Skocz do zawartości

Oznaczenia Na Wizie - Co Oznaczaja Symbole


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem tydzień temu wizę, dzisiaj przyszła. Niestety nie jestem w domu odebrali moi rodzice.

Wiza jest do 2018. Obok słowa "entries" jest literka "M" i jesli dobrze rozumiem to oznacza mozliwośc wielokrotnego przekraczania granicy.

Czy to oznacza też tyle że przez 10 lat moge sobie latać ile razy chcę?

Lecę w sierpniu i czy wtedy urzednik celny na lotnisku może mi że tak powiem zmienić postanowienia tej wizy?

Np. zrobić z niej wizę "jednokrotną" powiedzmy na pół roku?

Czy 10 lat i wielokrotne oznacza że latam ile chcę?

Pozdrawiam posiadaczy i starających się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M oznacza wielokrotne przekroczenie granicy i masz wazna promese wizowa do 2018 roku..

To oznacza ze mozesz przez ten czas latac do USA ale pod warunkiem ze Twoj pobyt w USA bedzie legalny.Wazne jest to ze jesli bedziesz w USA np 6 miesiecy i wrocisz do Polski to najlepiej abys zaczekal z wylotem ponownym miej wiecej min 6 miesiecy,czym dluzej tym lepiej bo musisz pokazac ze po 1 nie pracowales i jednak cos Cie trzyma w Polsce.

Na lotnisku urzednik imigracyjny wbije Ci wlasciwa wize i zazwyczaj wbijaja 6 miesiecy pobytu legalnego ale moga mniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to urzednik decyduje ile mozesz byc na terenie USA i jesli masz taka ochote to mozesz byc 1,2 tygodnie lub tez tyle czasu ile Ci wpisze urzednik ale pamietaj o tym aby wyjechac do czasu okreslonego przez niego .

Pamietaj tez o tym ze to jest promesa wizowa i jesli cos nie bedzie tak to wtedy urzednik moze Cie nie wpuscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...