Skocz do zawartości

Stare Ds-2019


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem.

Staram sie wlasnie o waivera.

Potrzebne mi sa zatem moje stare DSy. Niestety nie mam ich. Dzwonilem juz do fundacji, z ktorej jechalem na worka. Niestety oni trzymaja takie dokumenty tylko 3 lata. Zatem juz oni ich nie maja.

Jest moze inna droga ich zdobycia? moze jakas inna organizacja w stanach powinna je miec, albo moze miec...

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Staram sie wlasnie o waivera.

Potrzebne mi sa zatem moje stare DSy. Niestety nie mam ich. Dzwonilem juz do fundacji, z ktorej jechalem na worka. Niestety oni trzymaja takie dokumenty tylko 3 lata. Zatem juz oni ich nie maja.

Jest moze inna droga ich zdobycia? moze jakas inna organizacja w stanach powinna je miec, albo moze miec...

dzieki za pomoc

Watpie aby ktos mial twoje stare DS-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ja mam zrobic :D

skad mam wziac odpowiedzi na pytania w formularzu o waivera, takie jak, :

1.sevis number (to na szczescie mam na wizie)

2. program number (nie wiem, czy na W&T w kazdym roku byl inny - mnie interesuje 2002, 03, 04, 05)

3. purpose of the form (begin new program ?? - sprawdzale u znajomych, wszyscy tak maja)

4. begin & end date ( no wlasnie - sa inne niz daty wiz)

5. subject/field code (nie mam pojecia)

6. founding amount. (to tez kazdy ma inaczej, na DSach)

* mam takze pytanie do osob, ktore sie juz staraly, czy lepiej zrobic to on line, czy lepiej wyslac. jak probowalem wypelniac on line - to nie wszystkie pola byly aktywne, no i byla tam adnotacja, ze juz trzeba miec NO OBJECTION letter - za to jak sie wysyla, to w instrukcji jest napisane, ze istnieje taka mozliwosc, ze oni beda chcieli taki NO letter otrzymac.

Zatem juz nie rozumiem, co lepiej...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...