Skocz do zawartości

Dokumenty Na Interview!


szelmagda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ja nadal "walkuje" ten sam temat. W zawiadomieniu I-797C z wyznaczona data na interview jest caly spis wszystkich dokumentow jakie nalezy miec ze soba na interview. Jest tam kilka nowych punktow ale wiekszosc zostala im wczesniej wyslana poczta. Badania lekarskie w zalakowanej kopercie zabrano mi na lotnisku po przylocie. Mam nadzieje,ze to wszystko co wczesniej zostalo im wyslane jest juz niepotrzebne i nie trzeba tego brac ze soba na interview?

Oczywiscie nie wysylalam zdjec, listow i innych dowodow "na malzenstwo". Ale cala masa dokumentow zostala wyslana wczesniej.

Bardzo prosze o podpowiedz zorientowane osoby i z gory dziekuje za wszelkie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wymagane dokumenty juz zlozylas to nie musisz przynosic nowych, ale jesli masz kopie tego co wysylalas to wez ze soba, wez tez wszystkie listy/zawiadomienia jakie od nich dostalas.

Badania lekarskie jesli zlozylas na lotnisku to powinno byc OK.

jesli masz jakies nowe dokumenty to mozesz zawsze wziasc na rozmowe, np nowe wspolne zeznanie podatkowe.

powodzenia

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...