Skocz do zawartości

co w wypadku nie dotarcia na camp....


Rekomendowane odpowiedzi

witam..i prosze o opinie.....

mam zamiar wyjechac do usa na camp z CAMP America lecz z lotniska udam sie nie na camp lecz do LA gdzie przebywa moj chlopak..chcialabym pracowac i pobyc tam razem z nim ..lecz zdaje sobie sprawe ze bedzie to nielegalnie i troche obawiam sie konsekwencji..

czy jest mozliwe ze uda mi sie mieszkac tam i pracowac ok 7 miesiecy i nie zostac deportowana??

Czego jeszcze moge sie obawiac..bo zdaje sobie sprawe ze moja wiza J-1 zostanie anulowana gdy Camp fakt ten zglosi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest mozliwe ze uda mi sie mieszkac tam i pracowac ok. 7 miesiecy i nie zostac deportowana??  

Alez oczywiscie, ze tak! Musialabys miec naprawde sporego pecha, zeby Cie zlapali. :x

Czego jeszcze moge sie obawiac... bo zdaje sobie sprawe, ze moja wiza J-1 zostanie anulowana, gdy Camp fakt ten zglosi...  

A zglosi na pewno... Najpierw zglosi to pracodawca, a potem mozesz sie spodziewac anulowania wizy. Nie martw sie, niczego wiecej nie bedziesz sie musiala obawiac i to przez dlugie lata, bo do Stanow juz sie nie dostaniesz. :D

Aha, pamietaj tez, ze tracisz wowczas ubezpieczenie. Jest sie zatem czym martwic? :smt021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz..a czy nie mozna sie samemu gdzies ubezpieczyc przed wyjazdem...

Hmmm... Teoretycznie mozesz sie ubezpieczyc dodatkowo przed wyjazdem na Camp. Tylko wierzyc mi sie nie chce, zeby ubezpieczyciel bral za Ciebie odpowiedzialnosc, gdy zaczniesz przebywac w USA juz nielegalnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Chomik....wiesz chcialabym tam zostac dluzej jakies 2 lata ..oczywiscie nielegalnie ale boje sie ze mnie znajda i bede miala jakies problemy...a pozatym zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo jak bede chciala wrocic do kraju..pewnie beda klopoty na lotnisku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boje sie ze mnie znajda i bede miala jakies problemy  

Jesli Cie znajda, to mozesz miec spore problemy... Ale tylko jezeli znajda, co nie jest takie powszechne. 8)

a poza tym zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo jak bede chciala wrocic do kraju..pewnie beda klopoty na lotnisku?  

Nie wiadomo co bedzie za 2 lata... Dzis jeszcze jest tak, ze problemow na lotnisku bys nie miala. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo sie ciesze ze znalazlam Wasza stronke jest mi bardzo pomocna...mysle ze nie tylko mnie... :D

Mam jeszcze jedno pytanie moj chlopak jest w USA na wizie F1 i nie zglosil sie do szkoly..podjal tez nielegalnie prace..wize ma na 5 lat..ale zastanawiam sie czy szkola to zglosi i anuluja mu ja??

Z góry dziekuje za odpowiedz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...