Skocz do zawartości

co w wypadku nie dotarcia na camp....


Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie spotkamy sie w Krakowie ..pewnie znajdziesz fajny camp dla siebie bo jest ich du?o w okolicach NY:)...

Ja by3am w ubieg3ym roku na campie w Illinois i by3o bardzo fajnie..jezyk podszlifowa3am:)

i pozna3am du?o fajnych ludzi z którymi dalej utrzymuje kontakt :lol: ...

Tylko nie zapomnij zabrac latarki!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiza jest tylko wazna z promesa... tak jak wiza J1 = wazna tylko z DS2019.

Nikt nie napisal, ze tak nie jest... Ale w rzeczywistosci wize ma w paszporcie, tylko w paszporcie, dopoki ktos Mu jej nie wydrze. :D

hehe co madrzejszy policjant to wie ze student musi miec wize, I94 oraz promesy przy sobie... wtedy wie ze jest to "wazna" wiza. Co prawda teraz doszedl jeszcze sevis wiec musi chyba dzwonic do INS jesli chce sie na 100% upewnic.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

heellloo ja dostalem plejsment guarantee i sie boje rozmowy z konsulem nie wiem czemu bo moj angielski jest komunikatywny ale boje sie ze nie da mi grubas (nie przesadzasz?) wizy, wszystko juz mam oplacone lacznie z 526 euro, wiec czekam na miejsce na campie bo nie mam jeszcze i na rozmowe kto cos wie na ten temat niech napisze dziekowka i do zobaczenia w USA jak bede mial plejsment sie odezwe. ELk-Mazury :!:

Po co piszesz o tym samym w trzech ró?nych miejscach? Za3o?y3eś oddzielny wątek, wiec - prosze - nie powtarzaj tego samego w innych, dobrze? Pozdrawiam, Ch. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...