Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wnioskuje, ze jestes w trakcie Adjustment of Status, tak?

Jesli tak to:

teoretycznie p 3 miesiacach od rejestracji petycji I-485 (priority date)powinno Ci przyjsc pozwolenie na prace EAD, i z tym idziesz do najlblizszego Social S. office i skladasz odpowiedni wniosek.

NIE MAM PEWNOSCI 100% miejmy nadzieje ktos to potwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdezorientowana, a składałaś również wniosek o EAD wraz z dokumentami o zmianę statusu? Jeśli tak, to po otrzymaniu EAD idziesz do biura i wyrabiasz SSN (trwa to od tygodnia do dwóch). Jeśli nie składałaś wniosku o EAD pozostaje ci chyba czekać na GC. Wyrobienie SSN w czasie AOS absolutnie nie skomplikuje niczego w całym procesie, to oczywiste, że jeśli masz EAD i chcesz pracować to musisz wyrobić SSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

witajcie wszyscy !!

ja slyszalam ze jesli dostane potwierdzenie z USCIC ze moje dokumenty sa rozpatrywane moze swobodnie isc po numerek . Dzisiaj ma zamiar tak zrobic , pojde zapytam sie moze jednak mozna warto probowac , tylko nie wiem czy mi przysluguje on rzeczywiscie z 2 strony glupio troche sie osmieszyc ! :/ wysylalam pozwolenie na prace o EAD ale jestem zona rezydenta i mi jej odmowiono ! wciaz nie wiem czy mi przysluguje SSN czy moge sie teraz oniego starac !!

Czy ktos moze wie na ten temat , Jesli tak czekam na jakiekolwiek informacje bede ogromnie wdzieczna

Z Gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...