Skocz do zawartości

Ponowny Wyjazd Do Usa Po Przesiedzeniu Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

witam! czy moze ktos mi pomoc w sytuacji kiedy mam wize wazna jeszcze pare lat, a przesiedzialem wize o 8 mcy i wrocilem do kraju? teraz chcialbym ponownie tam pojechac, z tego co slyszalem mam zakaz wstepu na 3 lata, kartki i-94 nie zdalem, czy w zwiazku z tym nie warto starac sie o wyjazd bo:

- i tak mnie nie wpuszcza

- anuluja moja wazna wize turystyczna

- czy po okresie 3 lat mam pewnosc ze moja wiza nie bedzie anulowana i zostane wpuszczony za terytorium usa?

z tego co slyszalem ostatnio byly jakies przeboje z polakami, i ze zostali odeslani do domu, nie wiem czy to prawda? czy ponosi sie wtedy z tego tytulu jakies koszty? czy do czasu deporatcji dlugo przebywaja jako zatrzymani?

pozdrawiam i prosze o odpowiedz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

tez chcialabym to wiedziec, uwierz mi.

w moim przypadku to albo 1 miesiac albo 2 miesiace u Ciebie 8, nie mogles sobie przedluzyc tej wizy za 100 dolcow? szkoda ze tego nie zrobiles.

ale watpie, czy Ci nie powiedza ze im sorry bo to jednak dlugo bardzo.

pozdrowka i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cie bez powodu nie bedzie trzymac no chyba ze bedziesz udawal ze nic sie nie stalo to wtedy moze byc nie wesolo,zazwyczaj takie osoby odsylane sa tym samym samolotem lub tez nastepnym .Moga Ci anulowac promese wizowa w paszporcie no i zapomnij przez pewien okres czasu o USA bo wizy wtedy mozesz nie otrzymac..

Nie masz tez pewnosci ze po 3 latach Cie wpuszcza bo jednak zlamales prawo no chyba ze urzednik Ci uwierzy ze nie zrobisz tego samego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...