Skocz do zawartości

Opis Na Wizie!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam takie pytanie do Was... jeżeli mam na wizie Visa type/class i mam wpisane R / B2 to co to oznacza? I jeszcze jedno: jezeli mam wpisane intends na 2 miesiace to mozliwe ze dadza mi wiecej czy raczej na 2? bo szczerze to szykuje sie na jakies 5 miesiecy i szkoda by bylo jakby na 2 sie tylko dalo... :D pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy będziesz jeszcze ubiegał się o wizę,bo ważne jest jak napisałeś we wniosku do konsula na ile chcesz jechać.Na lotnisku wbiją ci pobyt jaki możesz być legalnie,ale to jest nieważne przy powtórnym ubieganiu się o wizę.Konsul będzie patrzył na ile chciałeś jechać poprzednio a ile byłeś i nic ich nie obchodzi czy ci dali pobyt np.6 miesięcy,w takim przypadku o powtórną wizę jest bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga dac Ci na ten okres czasu a moga na dluzej ale to tez zalezy czy poprosza Ciebie o bilet lotniczy oraz czy kiedys bedziesz chcial sie starac o wize do USA bo jesli bedziesz dluzej nawet jesli urzednik da Ci wize to w Ambasadzie bedziesz nie wiargodny i bedziesz miec klopoty z nastepna promesa wizowa.

ps a napisales w ds ze tyle chcesz byc w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...