Skocz do zawartości

Praca Jako Valet Na Florydzie Pomocy !


bart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Kończę w tym roku studia w Polsce i chciałbym wyjechać do Stanów... W celu wiadomo zwiedzania, podszkolenia języka i zarobienia kilku $ Interesuje mnie praca jako valet na Florydzie i zastanawiam się jak się za to zabrać... Czy wierzyć polskim firmą pośredniczym w znalezieniu takowej (legalnie)pracy czy lepiej wyjechać na wizę turystyczną i nie ponosząc dodatkowych (wysokich) kosztów, tam na miejscu poszukać takiej pracy. Może pracował ktoś na tym stanowisku i wie czy przyjmują tam na "czarno" bo o to mi szczególnie chodzi...No i w jakim terminie najlepiej wyjechać żeby sie nie rozczarować tym że nie ma pracy. Ten valet najbardziej mi odpowiada(bo kocham samochody) ale równie dobrze mogę pracować gdzie indziej... Nie boje sie żadnej pracy. Byle by mi sie tam udało bo jadę tam sam i wszystko będę organizował na własną rękę. Z góry dzięki za jakieś podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

jako valet to trza miec uklady a poza tym numer 1 do takiej pracy jest - prawo jazdy

bez amerykanskiego prawka zapomnij - poza tym jak kochasz samochody i chcesz pojezdzic to na limuzyny i wtedy se dopiero pojezdzisz i kase tez mozna niezla trzepnac i latwiej sie dostac - no oczywiscie musisz miec prawko ,

firm swiadczacych uslugi transportowe jest od groma i ciut ciut - jezdzilem przez dwa miechy i bardzo przyjemnie wspominam to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...