Skocz do zawartości

Atlantic City


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
ja lece do Atlantic City na poczatku czerwca, tez jeszcze bez mieszkania jestem...

Z jakiej firmy lecisz? Masz juz pozycje zaklepana? Doszly mnie sluchy , ze nie wiadomo czy przyjada przedstawiciele z AC do Polski bo za malo jest chetnych i jesli bedzie rekrutacja to bedzie tylko inteview :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lece do Atlantic City na poczatku czerwca, tez jeszcze bez mieszkania jestem...

Witam z tym mieszkankiem coś można podziałać :-) ja tam będę rezydował już od połowy maja więc coś będe wiedział a z jakiego biura pędzisz ?? wybrałaś coś już bo w tej kwestii również mogę pomóc Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaby mialam dostep do neta ostatnio- sorry :lol: ja jade okolo 3 czerwca z btc, a opcje wybralam taka ze na miejscu sie w kasynie dogadam (albo i nie ;)) z pracodawca :). Mieszkanie niby ma nam pomoc znalesc biuro ale kto wie jak to w koncu wyjdzie, nikomu sie przeciez nianczyc nas nie bedzie chcialo- pisze nas bo jade z kolezanka B) tyle ze my lecimy po raz pierwszy i nawet nie wiemy od ktorej strony sie za to zabrac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...