Skocz do zawartości

Atlantic City


Rekomendowane odpowiedzi

hello

do AC lecimy 31 maja, szukanie mieszkania caly czas w toku, bo biuro btc delkarowalo wszechstronna pomoc ale przed podpisaniem kontraktu , ale teraz to trudno wycisnac jakakolwiek rade:angry: w zasadzie to poza trefnym mailem do kogos kto rok temu podobno byl w AC to nic nam nie pomogli poki co. no ale tak to juz jest:) a moze ktos z was jedzie do pracy w Resorts? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Eyeman, a już na pewno masz załatwioną pracę w Resorts? Kiedy mieliście jakąś rozmowę kwalifikacyjną? Bo my też lecimy prawdopodobnie do AC z BTC, ale wciąż jeszcze nie mamy info na temat rozmowy kwalifikacyjnej, więc nawet nie wiemy dokładnie do którego kasyna polecimy:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katie, z tego co mi napisal koles z btc, to rekrutacje do resorts beda prowadzic oni(tzn. biuro). Nie wiem dokladnie na czym to ma polegac, ale z maila wynika ze do konca kwietnia bedziemy miec umowy o prace. Sam wybor kasyna to slepy traf, bardziej pomoglo nam forum niz jakas merytoryczna rada btc. Nie zwlekaj wiec i sie zapisuj na program..bedzie dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katie, z tego co mi napisal koles z btc, to rekrutacje do resorts beda prowadzic oni(tzn. biuro). Nie wiem dokladnie na czym to ma polegac, ale z maila wynika ze do konca kwietnia bedziemy miec umowy o prace. Sam wybor kasyna to slepy traf, bardziej pomoglo nam forum niz jakas merytoryczna rada btc. Nie zwlekaj wiec i sie zapisuj na program..bedzie dobrze:)

Zgadzam się z eyeman'em w 100%, wiecej sie dowiesz na forum niz w biurze, ale pamietaj NAPEWNO BEDZIE DOBRZE :)))

WESOŁYCH ŚWIĄ :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...