Skocz do zawartości

Atlantic City


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

eh... no i nie mam gdzie mieszkac w AC :) jesli ktos ma jakies pomysly ze zorganizowaniem lokum albo kiedys byl i ma jakies namiary bede wdzieczna za pomoc. To moje gg: 1875393, mail: jagusia-20@wp.pl, no i oczywiscie tu pojawiam sie regularnie :) Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

w ac jest darmowy internet w bibliotece na teenesse ave na rogu z atlantic ave mozna korzystac jednorazowo 30 min trzeba tylko wejsc i wydrukowac bilecik z komputera dobra rzecz jak ktoos ma laptopa czesto tez w domkach odbiera wi-fi, z praktycznych rzeczy to centrum handlowe to Hamilton mall( autobusy z dworca autobusowego w ac) ogolnie to nieduze miasto i szybko poznacie co gdzie jest bez problemu, fajna rzecza jest kupienie roweru od murzyna albo nowy ok50$ tylko ze kradna czesto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaby mialam dostep do neta ostatnio- sorry ;) ja jade okolo 3 czerwca z btc, a opcje wybralam taka ze na miejscu sie w kasynie dogadam (albo i nie :P) z pracodawca :). Mieszkanie niby ma nam pomoc znalesc biuro ale kto wie jak to w koncu wyjdzie, nikomu sie przeciez nianczyc nas nie bedzie chcialo- pisze nas bo jade z kolezanka :( tyle ze my lecimy po raz pierwszy i nawet nie wiemy od ktorej strony sie za to zabrac ;)

Szczerze mówiąc, to nawet bym nie liczyła na pomoc BTC, bo nie są w stanie pomóc. Najlepiej szukać na własną rękę. Wiem to z doświadczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze juz nieduzo czasu zostało do waszych wyjazdów.

Ja juz w tym roku nie jade, ale jak tak patrze, jak sie umawiacie na wspolne mieszkanie, spotkania za oceanem, to az mi slinka leci i znow chcialabym powrocic do tamtych rejonow, chociazby tylko aby odwiedzic swoich znajomych. Ale niestety nie da sie byc w wielu miejscach na raz :(

Pozdrawiam i zycze rewelacyjnych wakacji z wrazeniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...