Skocz do zawartości

Uzyskanie Green Card Podczas Studiow W Us


Rekomendowane odpowiedzi

Wniosek o zielona karte moze wyslac kazdy :-) I to jest urok tego kraju, problem w tym ze wiele osob sie w ogole nie zastanawia czy maja jakiekolwiek (prawne) szanse.

Jedz na studia znajdz sobie fajna dziewczyne (oczywiscie obywatelke) wez slub ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kolega ma racje, bo raczej nie wiem na jakiej podstawie moglbys dostac inaczej GC jako student.

Z drugiej strony to teraz oplaca sie postudiowac w usa, pobawic sie w czasie studiow a potem wracac do EU i zarabiac prawdziwe opieniadze, tutaj ewentualnie wracac na wakacje. Zreszta jak tak dalej pojdzie to w niedalekiej przyszlosci tutaj wogole poza neilegalnymi nikt nie bedzie mial pracy :):):)

Wracajac do twojego pytania, jak po studiach znajdziesz prace to twoj pracodawca moze zlozyc petycje na ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze zlozenie wniosku o GC podczas studiow nie eliminuje mnie potem z ponownego starania sie o gc?

Rozpatrzenie wniosku to nie jak przy staraniu sie o wize turystyczna "widzi mi sie" urzednika. Jesli nie spelniasz warunkow to Ci nie przysluguje GC.

Nie wiem czy przypadkiem odpowiedz odmowna moze byc dodatkowo opatrzona decyzja o deportacji. Mamy tu na forum prawnikow pewnie ktos sie wypowie w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ma się wypowiadać prawnik? Sprawdź sobie kategorie - nie ma czegoś takiego jak staranie sie o GC na podstawie bycie studentem. Jeśli w ogóle przyjmą papiery do rozpatrzenia (w co wątpię) to zostaną odrzucone. Prawnik nic tu nie zdziała, bo nie jest od wymyślania nowych przepisów, a te wyraźnie mówią że muszą być spełnione pewne warunki by móc starać się o GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...