Skocz do zawartości

Przelew Z Bank Of America Na Polskie.help


lipski

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robiłam przelew z Bank of America i wszystko było ok. Trzeba wypełnić odpowiedni formularz do przelewów międzynarodowych i podać kod Swift banku w Polsce. Ja płaciłam ok 50 Usd. Na drugi dzień kasa była na koncie :) Wszystko szybko i przyjemnie B)

Pozdrawiam

to wyjatkowo ekspresowe tempo, myslalam ze takie sprawy troche trwaja, zwlaszcza przelewy miedzynarodowe....

________________________

2006, 2007 w&t California

maj 2008 -> Chicago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam przelew z Bank of America i wszystko było ok. Trzeba wypełnić odpowiedni formularz do przelewów międzynarodowych i podać kod Swift banku w Polsce. Ja płaciłam ok 50 Usd. Na drugi dzień kasa była na koncie :) Wszystko szybko i przyjemnie B)

Pozdrawiam

jak mozna nazywac przyjemnoscia zaplate za jakis przelew 50 $ ????? pomnoz nawet przy obecnym kursie to razy 2,3/........to jest przyjemnoscia ? heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Długość realizacji przelewu międzynarodowego zależy od dokładności podanych danych. Wypełniając dyspozycję polecenia przelewu najważniejszy jest kod banku, na konto którego chcemy przesłać pieniądze. Jest to kod SWIFT lub inaczej nazywany BIC. Jeżeli wysyła się pieniądze do polski to należy pamiętać, że w Polsce obowiązuje rachunek bankowy IBAN, to znaczy że podając numer rachunku wstawiamy najpierw symbol PL, a potem numer rachunku np 24 cyfry, akurat tak jest w moim banku ;) czyli wpisujemy PL52658.............................987654. Należy podać dokładny adres banku z Polski i informacje dla kogo jest wystawiana dyspozycja. Oczywiście należy też podać swoje dane, ale to już każdy wie :) Wtedy na pewno dyspozycja polecenia zostanie zrealizowana szybko przez bank w USA.

Cena za tą usługę jest tak wysoka dlatego, że są to bardziej złożone operacje. W każdym banku są specjalne osobne pomieszczenia dla osób, które wykonują zagraniczne operacje rozliczeniowe. także każdy bank pobiera sobie prowizję za wykonaną usługę. Zdarza się już, że niektóre banki za otrzymane przelewy zagraniczne nie pobierają prowizji. Jeszcze kilka lat minie zanim zagraniczne przelewy będą kosztować 5$. :)

Polecam jeżeli komuś zależy bardzo na szybkim wysłaniu pieniędzy skorzystać z przekazów pieniężnych Western Union Money Transfer. W kilkanaście minut pieniądze z Polski są już w Usa, lub z Usa w polsce. Jeżeli ktoś chce otrzymać pieniądze z USA w Polsce to wtedy można skorzystać z przekazów pieniężnych Western Union D2B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...