Skocz do zawartości

Najpopularniejsze Miejsca Docelowe W&t


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

W dziale Work&Travel zostały wyodrębnione osobne działy dla najpopularniejszych miejsc docelowych w USA (aktualnie: Alaska, Lake Tahoe, Reno, Atlantic City i Wisconsin Dells). Działy te mają służyć jako skrzynki kontaktowe dla osób planujących wyjazd lub przebywających już w danym miejscu (m.in. mozliwość zamieszczania szybkich informacji o możliwości pracy, wynajmu mieszkania, organizacji imprez czy innych ciekawych wydarzeń w okolicy).

Jeśli macie pomysł na utworzenie kolejnej kategorii to proszę o zamieszczenie propozycji w tym temacie (warunkiem jest przynajmniej 10 tematów o tym miejscu na ogólnym Forum Work&Travel).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

gdzie sie podziało hasło "Floryda" w tym roku na forum?! zepchnita na drugi tor no nieeeeeeee :) wybiera sie ktos w tym roku do stanu słonca? ;) chetnie pokieruje co i jak... ja spedzilam tam (oczywiscie nie wylacznie) 4 miesiace ubieglego lata i nadal jestem pod wrazeniem "klimatu" (dosłownie i w przenośni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej ja zastanawiam sie nad w&t na Florydzie a konkretnie Miami Beach. Bylam tam w tamtym roku na dwutygodniowych wakacjach i zakochalam sie w tym miejscu.

Czy orientuje sie ktos jak jest z praca na Florydzie na wakacjach, poniewaz zamierzam szukac czegos po przyjezdzie tam. Wiem ze w tym czasie jest tam martwy sezon, ale czy faktycznie jest z tym az tak zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...