vaduz Posted March 20, 2008 Report Posted March 20, 2008 Witam Na początek chciałbym się przywitać, ponieważ jestem nowy na forum. Mam takie pytanie - czy istnieje coś podobnego do campów lub W&T, ale z możliwością wyjazdu osoby niepełnoletniej. Mam 16 lat (1 klasa liceum) i zawsze chciałem się wybrać do USA. Jako, że wakacje się zbliżają, to myślałem o campie lub work&travel, ale nie jestem studentem. Moim celem byłaby praca i zwiedzanie, zobaczenie jak tam to wszystko wygląda ;-) Czy mógłby mi ktoś doradzić, podpowiedzieć? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
sly6 Posted March 20, 2008 Report Posted March 20, 2008 Mozesz wyjechac na wymiane mlodziezy bo camp i work i travel nie sa jak narazie dla Ciebie.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.