Skocz do zawartości

J1 I Legalny Pobyt


Rekomendowane odpowiedzi

Ok rozumiem ,ze bede musial "cos dorobic" i w tym wypadku beda to chocby wspomniane przez ciebie testy Praxis I i II, oraz zdanie cerytyfiakcji, ale chodzi mi o to czy wlasnie np moj polski magister bedzies oznaczal chociazby tego bachelora u nich, czy bede po prostu musial tam zaczac nauke od poczatku aby uzyskac bachelora a pozniej master. Wiem ze testy i certyfikacje swoja droga bede musial zdac, ale mi chodzi na razie wylacznie o skonczone studia i tytul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy stan i kazda uczelnia beda mialy inne wymagania, wiec trudno ci cos powiedziec. Najlepiej napisz do uczelni w okolicy gdzie bedziesz mieszkal z tymi pytaniami. Przewaznie, polski magister jest mniej wiecej porownywalny do amerykanskiego bachelor's. Ale jezeli chcesz uczyc to moze byc inaczej. Twoje wyksztalcenie moze byc zupelnie nie odpowiednie do wymagan amerykanskich nie dlatego, ze jest 'gorsze' ale dlatego ze jest 'inne' -- amerykanskie szkoly, podejscie do uczniow, caly system oswiaty tu naprawde rozni sie radykalnie od polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...