Skocz do zawartości

Czy Na Polskie Prawo Jazdy Wypożyczę Samochód ?


Rekomendowane odpowiedzi

wypozyczysz bez problemu ja wypożyczałem w wisconsin i californi i nie było problemu jezeli by taki problem sprawiały wypozyczlanie w twojej okolicy to jedz na najblizsze lotnisko i tam jeżeli jest wypożyczalnia to wypozyczą na bank bo wypożyczają turystom, biznesmenom itp bo kto z zagranicy z prawkiem US przylatuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo sie komus? z tego co ja rozumiem to karte kredytowa jest wymagana jako zabezpieczenie ewentualnych szkod, podpisuje sie przeciez taka umowe ze moga nas policzyc ekstra, nie tylko za uszkodzenia ale np, za to ze bralismy auto z pelnym bakiem a oddajemy z pustym ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to juz zalezy od wypozyczalni. Czasami mialem taki,ze placilem gotowka 500$ (90$ wypozyczenie samochodu, reszta depozyt) i jak oddawalem samochod to wypozyczalnia oddawala mi 410$ w czeku. Ale np w enterprise takie cos nie przejdzie, musisz miec przynajmniej karte debetowa. Na nia wypozyczysz wszystkie (chyba, nie dowiadywalem sie dokladnie) fury oprocz minivanow i vanow. Zeby wypozyczyc minivana musisz miec >25 lat i karte kredytowa (tak przynajmniej zostalem poinformowany w oddziale, nie chcialo mi sie w to wierzyc i zadzwonilem na infolinie enterprise'a i pani potwierdzila te informacje). Wydaje mi sie,ze wszystkie wieksze sieci wypozyczali (avis, hertz, enterprise) maja podobne wymagania.

puchcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie prawo jazdy najczęściej wystarcza- sprawdzone w Kalifornii, na Florydzie i w NYC, aczkolwiek chyba raz poproszono mnie o inny dokument ( żeby było po angielsku) . Wyrobienie międzynarodowego to żaden kłopot a czasem może się przydać więc moim zdaniem lepiej je mieć. Na wszelki wypadek.

Kartę kredytową jednak najczęściej trzeba mieć. I to z dobrym limitem na niej. Wypożyczalnie blokują na karcie zabezpieczenie i w żadnej z wypożyczalni nie zgodzili się na kaucję w gotówce. Co nie znaczy, że w jakimś miejscu nie wypożyczysz bez karty kredytowej. Jednak prawie na pewno nie w Avisie, Hertzu i innych znanych, dużych wypożyczalniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...