Skocz do zawartości

Problem Ze Zmiana Rezerwacji


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem ze zmiana rezerwacji lotu powrotnego ord-->waw, lot byl bukowany przez expedia, linie to nwa/klm.

expedia od razu umywa rece odsylajac mnie do lini lotniczych ktore kazda zmiane musza zatwierdzic, chociaz przy rezerwacji nigdzie nie bylo napisane ze zmiana lotu powrotnego nie bedzie mozliwa

nwa/klm twierdza z kolei ze bilet zakupiony zostal bez mozliwosci zmian i jedyne co moga mi zaoferowac to nowy bilet w jedna strone

czy ktos mial podobna sytuacje i jak z tego wybrnal, czy jest chociazby jakis sposob by dostac zwrot czesci kosztow za lot ktorym nie polece, tzn ten planowy? wogole to wyglada na to ze ceny biletow w jedna strone sa takie same jak w dwie ;) pozatym nie pierwsza moja przygoda z expedia.com, w [beeep]e uprzejmi a potem jak zwykle pala jana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
economy rzecz jasna

Tu nie chodzi o klasę w jakiej lecisz, a o warunki taryfy. Nawet w ekonomicznej klasie masz różne warunki taryfy: niektóre z nich pozwalają na zmianę za opłatą a inne są kompletnie restrykcyjne bez możliwości zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...