Skocz do zawartości

Z Usa Do Kanady Na Skilled Workers


jack12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

A ja mam troche odwrotne pytanie , jestem juz rok w Kanadzie , mam wazna VISE do 2010 roku i jestem tu sciagniety na kontrakcie jako skiled worker , czy mam jakies szanse przedostac sie do USA ???

Tzn chodzi mi od znalezienie tam pracy , moze nowy kontrakt , narazie niemam nikogo znajomego w USA i tylko prubuje sie dowiadywac , do Loyera niepujde bo na wejscie 300 $ krzyczy :D

Moze ktos kumaty mi cos podpowie gdzie moglbym szukac pracodawcy.Z gory dzieki i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Ale ten okres legalnego pobytu (jednego roku) dotyczy pobytu bez przerwy? Czy bedac w USA na wizie studenckiej trzykrotnie po 5 miesiecy liczy sie jako ponad rok? Bo taki mam problem. Po ostanim pobycie zostalem na troche dluzej :) tzn aktualnie 4.5 roku. W tym czasie zalozylem rodzine przybyl nam nowy czlonek rodziny. No i chcialbym wyemigrowac z USA do Kanady na skilled worker. Czy musze skladac papiery w Wawie czy moge tu? I jak to jest z tym angielskim? Potrzebuje jakis certyfikat czy pismo o tym ze przebywam w stanach od 4 lat wystarczy. Bo raczej wielkich problemow w porozumiewaniu sie nie mam. Ale niestety certyfikatu tez nie. Choc w Polsce angielskiego uczylem sie 14 lat.

Z gory dzieki za odpowiedzi

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie cic masz wyjasnione co musisz miec i teraz nie sklada sie papierow w Ambasadzie a wysyla sie to do Kanady chyba ze masz oferte pracy wtedy mozesz papiery zlozyc w Ambasadzie Kanady na terenie USA ,,tak wiec widzisz troche sie zmienilo w tej materii

I teraz moga Ci papiery odeslac do USA a moga do Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...