Skocz do zawartości

Proszę O Porade Ws Studiów.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem obecnie na 3 roku jednolitych studiów magisterskich (ekonomia). Niestety moja uczelnia nie prowadzi wymiany z uczelniami z USA, a bardzo bym chciał postudiować w USA. Oczywiście zdaję sobie sprawę z podwójnego czesnego, wysokich opłat itp., ale niestety moja nieszczęsna szkoła nie prowadzi wymiany z USA. Czy istnieje możliwość żeby jakiś uniwerek w USA uznał moje 3 lata studiowania w Polsce, nie chciałbym bym tracić 3 lat, które przestudiowałem, a z drugiej strony bardzo zależy mi na wyjeździe. A może ktoś z Was był w podobnej sytuacji i rozwiązał już swój problem. Ewentualnie, jakieś studia podyplomowe (jednak ten wariant jest najgorszy dla mnie ponieważ chciałbym sie po wakacjach przeprowadzić). No a może ktoś z szanownego grona ma jakiś ciekawy pomysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym wielokrotnie na forum, przeszukaj dział. Musisz załatwić sobie tzw. transfer. Na pewno uznają Ci część zaliczonych przedmiotów, ale jak to będzie dokładnie wyglądało zależy od konkretnej uczelni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...