Skocz do zawartości

dv i moje watpliwosci ;)


sawek84

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie ambasady jest juz oficjalna informacja na temat kosztow procedury wizowej zwiazanej z wydaniem zielonej karty.

Jak zobaczylem, ze to jest $755 to od razu moj zapal jezeli chodzi o dostanie tego dokumentu zmalal... :cry:

Coraz mnie mi sie podaba ten kraj:

swoja sile zbudowal dzieki imigrantom, a teraz zamierza sie od wszystkich odizolowac (podobno wladze nosza sie z zamiarem zlikwidowania loterii).

Jeszcze mniej mi sie podoba polityka zagraniczna USA. To co robi Bush to nic innego jak bandytyzm: " zrob tak jak mowie, bo inaczej ci wpier..." .

Chyba jedyne co mnie jeszcze tam ciagnie to te poludniowe stany - szczegolnie Arizona.

To by bylo na tyle mojego zrzedzenia.

"To mowilem ja - Jarzabek Waclaw- trener 3 klasy klubu sportowego Tecza..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

hej mam do ciebie pytanko bo widzę że jestes na bierząco z wizami loteryjnymi. Powiedz mi czy po wylosowaniu wizy w loterii można wszystkie formalnosci załatwić w USA...czyli na te rozmowę z konsulem udać się do ambasady w US... .czy raczej konieczny jest powrót do Polski?

pozdrawiam

justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz na twoje pytanie juz gdzies padla na forum (a moze to gdzies wyczytalem w jakims serwisie). z tego co pamietam to niestety bedziesz musiala stawic sie na rozmowie z konsulem w Polsce. skoro starasz sie o GC to znaczy ze nie jestes rezydentem USA, a skoro nie jestes rezydentem to przysla ci zaproszenie na wizyte do konsulatu wlasciwego ze wzgledu na adres zamieszkania czyli Wawa lub Krakow.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie "Monopolu Loteryjnego" jest pytanie >>

>>> Z jakiego kraju się starasz o wizę ?

Jeżeli w odpowiedzi było napisane POLAND , to chiiiiba , to mówi samo za siebie :!:

Czyli na terenie US tego nie załatwisz :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interview nie musi byc w Polsce, mozesz w Stanach wystapic o adjustment of status. Pamietaj jednak, ze zawiadomienie o wygranej przyjdzie na adres podany w zgloszeniu do loterii, a wraz z nim dokumenty, ktore trzeba odeslac.

No i oczywiscie nie idziesz do ambasady w US :? :?: tylko do Urzedu Imigracyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam do ciebie pytanko bo widzę że jestes na bierząco z wizami loteryjnymi. Powiedz mi czy po wylosowaniu wizy w loterii można wszystkie formalnosci załatwić w USA...czyli na te rozmowę z konsulem udać się do ambasady w US... .czy raczej konieczny jest powrót do Polski?

pozdrawiam  

justyna

Czesc Kajko!

Jak zwykle niektorzy zabieraja tu glos tylko po to, zeby cos napisac, a nie wiedza co pisza...

Racje ma tylko Bunny i to calkowita. A cale rozwazania byly zamieszczone tutaj: http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=731 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...