Skocz do zawartości

W&t Lub Campamerica...


Rekomendowane odpowiedzi

Za kilka tygodni zdaję (taką mam przynajmniej nadzieję ;) ) maturę, a po maturze mam dobre 4 miesiące wolnego (w moim przypadku od 18 maja [termin mojego ostatniego egzaminu] do końca września. W tym czasie fajnie byłoby coś porobić, gdzieś wyjechać. Pomyślałem o US i A, bo od kilku miesięcy dzień bez wysłuchania Star-spangled banner uważam za stracony :). Problem w tym że popularny programy ułatwiające/umożliwiające wyjazd są przeznaczone dla... studentów :/. Czy może jednak nie tylko? A może istnieją inne programy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na W&T taki wyjazd jest niemozliwy, ale z tego co wiem to napewno Campamerica i nie jestem pewien czy CCUSA oferuja opcje Counselor - czyli mozesz zostac opiekunem dzieci na obozach,warunkiem jest to ze bardzo dobrze musisz znac angielski i posiadac jakies doswiadczenie z tego kierunku , a zaleta ze nie musisz byc studentem ,wystarczy,ze masz ukonczone 18 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdawalam mature to tez orientowalam sie czy moglabym pojechac do USA na WAT czy Camp. Okazalo sie ze na Camp mnie przyjma tyle ze trzeba miec 18 lat przed wyjazdem (ja niestety dopiero urodzinki mam w lipcu). Ale ostatecznie i tak wyjechalam tylko ze na B1/B2. Ale znam chlopaka co rok temu wyjechal zaraz po maturze z campamerica wiec jest to mozliwe. Koniecznie sie z nimi skontaktuj jak ci zalezy na wyjezdzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...