Skocz do zawartości

Polskie Prawo Jazdy - Michigan


evita8b

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w USA od pazdziernika 2007 roku mam wazna wize do kwietnia 2008 r. Wyslalam papiery o przedluzenie wizy na kolejne pol roku . Nie otrzymalam jeszcze decyzji , czekam. Corka chce mi udostepnic swoj samochod czy jak dostane wize na kolejne pol roku , moge spokojnie jezdzic na polskim prawo jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Twoja mama nic w tej sprawie nie zrobi. Zeby otrzymac miedzynarodowe prawo jazdy musisz chociaz raz podpisac osobiscie (przy urzedniku w Polsce) papiery.

Ostatnio probowalem sie czegos na ten temat dowiedziec i niestety, taka jest oficjalna wersja. Kolega mial podobny problem, zalatwil wszystko za posrednictwem mamy, ale kosztowalo ja to ok. 100 zl w alkoholu. Na Twoim miejscu az tak bardzo nie przejmowalbym sie brakiem prawa jazdy miedzynarodowego - wazne, ze masz polskie. Skoro nie mozesz zalatwic miedzynarodowego, po prostu sie nie stresuj.

Inne pytanie - w jakim jestes stanie, na jakiej wizie? Od tego tez wiele zalezy - przykladem jest California, gdzie prawa jazdy miedzynarodowego nie mozna uzywac, gdy pracujesz w tym stanie (potrzebujesz wowczas prawa jazdy amerykanskiego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...