Skocz do zawartości

Wiza J1 ,prosze O Pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam obecnie jestem na wizie turystycznej w USA, z tym ze jestem juz po jednokrotnym przedluzeniu i zostalo mi troszke ponad 2 miesiace. Nie chce wracac ale nie chce zostawac tez nielegalnie. Mam tu ustalone z jednym pracodawca ktory przymuje mase studentow na J1 ze mnie zatrudni. Moj plan jest taki zeby wrocic do Polski na 3 tyg moze miesiac czasu odebrac wize J1 i wrocic tutaj. Jakie mam szanse na realizacje tego planu. Procesing chcialbym zaczac juz teraz. Mysle ze 3 miesiace to jest okres realny aby to zrealizowac... Jak z wiza? nie bede mial problemow aby otrzymac nowa wize po tak krotkim czasie od powrotu z USA?! O J1 niby latwiej. Do tej pory bylem 2 razy na worku i raz na turystycznej. Aha i zalatwiac to przez jakies biuro podruzy i agencje czy zrobic to samemu... tylko jak?! Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jestes moze studendem tzn byles?jesli nie to J-1 nie dostaniesz bo jak pokazesz na rozmowie indeks..Do tego ten pobyt dlugi moze sie nie spodobac .

Tego nie zalatwisz sam,musisz przez biuro ale do tego musisz sie kwalifikowac .

a co ma do tego biuro podrozy?chyba nie sadzisz ze takie biuro z USA pomoze Ci z taka wiza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jestem studentem, bylem ,jestem... :lol: jestem po licencjacie i po magisterce z tym ze sie nie obronilem , powiniennem to zrobic w tamtym roku no ale pobyt w USA... zostalem przywrocony na 2 semestr ostatniego roku na przyszly rok . Wiec ciagle kwalifikuje sie raczej jako student... a co do tego biura ,to mialem na mysli jakies biuro w Polsce....

Wiem ze istnieje ryzyko ze sie moze nie spodobac.. ale przeciez wszysytko formalnie jest legalnie.. a na J1 wiem ze patrza troszke inaczej anizeli na B2 . Na B2 obecnie moje szanse byly by bliskie 0 ale J1 ?! ntership....?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl tutaj przypadek na Forum dziewczyny ktora wrocila z USA z legalnego pobytu i chciala sie starac o wize na intership to jej powiedzieli ze co Pani chce tak szybko wracac do USA,TY masz to zle ze byles tyle czasu w USA na pobycie turystycznym i za co zyles...

A do tego te studia sa nie jasne ,bedziesz miec duzooo szczescia jesli dostaniesz ta wize.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...