Skocz do zawartości

Jaki Limit Bagażu Do Samolotu?


sienkol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Freya jesli nie bedziesz odbierac bagazu na lotnisku posrednim tylko bezposrednio poleci do miejsca docelowego to nie bedzie zadnych problemow.. :)

a odnosnie bagazu podrecznego, w locie wystarczy go nie pokazywac przy odprawie i jeszcze nigdy mi sie nie zdazylo zeby ktos mi zle slowo powiedzial na pokladzie samolotu a moja torba na vinyle wazy dobre 15 kg B) tylko fakt faktem ze jest specjalnie zaprojektowana do schowkow nad glowa w samolotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mezzi nie wiem czy wiesz ale jesli lot jest laczony jak tutaj to nie bedzie zadnych problemow..co innego jakby leciec 2-3 samolotami i miec na nie oddzielne biletu wtedy sie licza bagaze na kazdy lot..

a i kolezanka w 1 porcie bedzie musiala przelozyc bagaze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , czy ktoś orientuje się jaka jest waga bagaży przypadająca na jednego pasażera samolotu z PL do USA?? Z USA będziemy tez podróżować lotami miedzystanowymi czy tam też jest jakieś ograniczenie?? słyszałem ,że 80kg ale jak jest na prawde??

Tutaj dodatkowo masz wykaz opłat w lotach wewnątrz USA (zmieniło się tylko dla Continentalu: +$5 za odprawę bagażu na lotnisku, przy przedpłacie online ta sama cena):

http://www.airfarewatchdog.com/AirfareWatc...by-airline.aspx

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 5 miesięcy później...

Od najbliższego poniedziałku LOT wprowadza opłaty zryczałtowane za drugi bagaż na rejsach dalekiego zasięgu do Stanów Zjednoczonych i Kanady. Chodzi o bilety w klasie ekonomicznej.

W cenie biletu bezpłatnie przewieźć będzie można jedną sztukę bagażu o wadze do 23 kilogramów. Druga sztuka bagażu o wadze do 23 kilogramów podlegać będzie zryczałtowanej opłacie w wysokości 165 złotych - w przypadku wylotów z Polski, 40 Euro - w przypadku wylotu z innych miast Europy, 50 dolarów amerykańskich w przypadku wylotu ze Stanów Zjednoczonych lub 60 dolarów kanadyjskich przy wylocie z Kanady.

Wiecej:

http://biznes.onet.pl/lot-nowe-oplaty-za-b...92,1,news-detal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...