Skocz do zawartości

Po Career Training - Intership?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:), mam pytanko czy jeśli ktoś był juz na career training (18m-cy) może skorzystać z intershipa( minęło 1, 5 roku, przy czym w paszporcie nie mam przeciwwskazań o ubieganie się o kolejną wizę). Pytałam juz w kilku firmach i w każdej mówią, co innego..., nie chcę zacząć formalności i płacić, po czym może okazać się, że nici. Bardzo proszę o podpowiedź. Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

To sa dwa rozne programy dotyczace dwu rodzajow aplikantow - jeden program (internship) jest dla osob, ktore nie maja degree - sa w trakcie studiow albo skonczyly studia w ciagu ostatnich 12 miesiecy i nie maja doswiadczenia, a training jest dla tych co maja degree plus min. 1 rok doswiadczenia zawodowego albo maja 5 lat doswiadczenia zawodowego. Co innego jesli ktos ma np. dwa rodzaje studiow, i ten drugi kierunek skonczyl w okresie ostatnich 12 miesiecy itd. Generalnie ja nie znam nikogo kto byl na jako trainee a potem dostal wize na internship (znam osoby, ktore byly na internship a pozniej pojechaly jako trainees). Znam osoby, ktore sie ubiegaly o wize na zasadzie, ze wczesniej byly jako trainees pozniej chcialy wize na internship i w konsulacie odmowiono im wizy, ale jesli chcecie probowac to do odwaznych swiat nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...