Skocz do zawartości

Wiza W Anglii Do Usa?


Rekomendowane odpowiedzi

'ale mamy tu dom w UK dobre prace','tak wiec musze sprobowac bo oczekiwanie na angielski paszport moze sie czasami przedluzyc szczegolnie w przypadku zony do jej angielski jest nijaki'

przepraszam ze zapytam,czysta babska ciekawosc jak Twoja zona moze miec dobra prace w uk (bo napisales ze oboje macie)skoro jej angielski jest jak to okresliles nijaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

HELP!!!!!!!!!!

Mam pytanie do osób które starały się o wizę i ją załatwiały w Londynie.

Mam problem, a mianowicie nie dostałam maila z konsulatu z potwierdzeniem terminu spotkania z konsulem.

Zadzwoniłam do nich dzisiaj ponownie podając drugiego maila i dalej nic.

Ile mogę na to czekać??????

Zupełnie nie wiem co robić?????????

Już znaleźliśmy :wacko:

Na stronie głównej jest opcja: Appointment letter & MRV fee receipt.

Można je wydrukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja sie moze podepne pod temat bo taki troche podobny mam problem.

W Polsce jestem studentem 5 roku. Obecnie znajduje sie na wymianie w UK gdzie zostaje do konca maja. Jako ze tutejsza pogoda mnie dobija postanowilem razem z kolezanka spedzic pare dni w Miami i pozniej na cruise po karaibach sie wybrac (koniec sierpnia).

Myslicie czy lepiej zlozyc podanie w UK czy w Polsce w Krakowie ? Jakie szanse na odrzucenie sa ? Tutaj poza tym ze studiuje mam prace part time (16h w tygodniu zarzdzam materialami na stronie) w Polsce nie pracowalem nigdy (NIPu nawet nie mam .... ). Poprzednio mialem 3 wizy J-1 studenckie, zadnych problemow w USA, czysty social. Czy jest mozliwosc odrzucenia ? powinienem pokazac jakis wyciag z banku czy cos ? I czy fakt iz koncze studia (w zasadzie to na jesieni dopiero je skoncze jak Bog da) jakos negatywnie moze wplynac ?

Dziewczyna nigdy nie byla w USA, kiedys pracowala w Polsce, skonczyla studia rok temu, teraz konczy drugi kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...