Skocz do zawartości

J1...sezon "wakacje 2008". Były Juz Odmowy? :>


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie do wszystkich wyjezdzajacych na work&travel. Najbardziej interesuja mnie opinie uczestnikow biura CCUSA, ale chetnie zapoznam sie z opiniami uczestnikow innych biur.

Pytanie brzmi..czy byly w tym sezonie jakies odmowy na worka? I z jakich powodow?

Z gory dzieki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W tym roku strasznie malo osob skladalo podania o wyjazd na WAT do Stanow. Chyba nie przesadze jak powiem,ze jakies 50% osob mniej niz w roku poprzednim. W takiej sytuacji odmowa wizy nastapi pewnie tylko w drastycznych przypadkach. Bo jak zabraknie 'internationali' to kto bedzie pracowal w tych wszystkich parkach rozrywki, fast foodach i kasynach? :)

puchcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie liczba studentow ubiegajacych sie o J-1 sie zmiejszyla co mozna zauwazyc po kolejkach w ambasadzie/konsulacie w porownaniu do lat ubieglych... ale nie ma sie czemu dziwic... bedac niedawno w konsulacie rzucilo mi sie w oczy ze wiecej bylo osob ubiegajacy sie o turystyczna niz studentow.

_______________________

2006, 2007 -> w&t California

5 maj 2008 -> Chicago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jesli WAT'owcow bedzie mniej to nie zmieni to faktu, ze Ci ktorzy z jakis powaznych powodow nie dostali wczesniej wizy J1, nie dostana jej i teraz, o ile zainteresowanie WAT'em spadlo u nas bardzo, nadal trzyma sie na dosc dobrym poziomie w krajach na wschod od nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...