Skocz do zawartości

Czy Mozna Sie Odwolac ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , Kochani moze ktos z Was wie ...

Czy jest mozliwosc odwolania sie od nieprzyznanego statusu F1 ( zamiana z B2 na terenie USA ) jesli tak to jaki jest na to przewidziany termin i kto moglby to zrobic profesjonalnie.

Dodam ze odmowe otrzymalam kilka dni temu a termin opuszczenia USA jest 30 dniowy.

Z gory dziekuje za pomoc

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze mozesz odwolac sie na zasadzie motion, ale trzeba by znac szczegoly sprawy aby cos Ci pomoc. Nie jest to latwe i nie jest to tanie. Masz 30 dni (badz 33 dni) na odwolanie sie, ale nie jest to appeal tylko motion. Trzeba by widziec dokumenty aby cos Ci pomoc i powiedziec jakie (i czy w ogole) sa szanse na to co chcesz zrobic. Czy szlas do szkoly jezykowej czy college/university?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Aplikowalam do szkoly jezykowej , zdaje sobie sprawe ze sprawa nie jest prosta ale zalezy mi bardzo na przedstawieniu prawnikowi ( najszybciej byloby droga online ) mojej decyzji, czy mozesz mi cos zaproponowac , doceniam twoj profesjonalizm na formu, dla mnie w tym momencie ta sprawa jest najwazniesza i kluczowa.

Pozdrawiam

Beata

dodatkowo podam moj email : foto@data.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...