Skocz do zawartości

"nielegalne Kredyty"


Rekomendowane odpowiedzi

wyczytałam ostatnio w internecie, że można studiować na wybranych uczelniach nie mając legalnego pobytu?

tylko nic nie pisało na temat czy to są klasy kredytowe czy nie?!

zalezy mi na nauce w stanach, ale chciałabym ukończyć szkołe z papierkiem (z kredytami)

prosze o pomoc i rade!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli za jedna klase ile moze byc? jakie to koszta?

i dostane potem kwitek?

Ty tak studiowałes??

Jestem obywatelem i rezydentem Pennsylvanii wiec place oplate znizkowa na uniwersytecie stanowym. Co do kosztow, to kredyt bedzie cos kolo $600 do $800 za kredyt pus oplaty. Kredytow potrzebujesz 120 aby dostac dyplom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Cavsout ja nie wiem na jakiej uczelni Ty studiujesz, ze jako rezydent placisz 800 dolcow za kredyt.

W kazdym razie nie strasz ludzi takimi cenami, tylko napisz, ze ceny sie bardzo wahaja, zaleznie od szkoly do jakiej sie uczeszcza, miejsca zamieszkania i statusu np. dla rezydentow w CC zaczynaja sie od ok 120 dolcow za kredyt.

Jak jest sie nielegalnie to wlasnie mozna placic nie cala sume, tylko taniej jako rezydent tylko trzeba udowodnic, ze sie mieszka w danym miejscu przez bodajze minimum 2 lata.

I nie pisz mi prosze, ze sie nie orientuje, bo sama w NYC studiuje juz kilka dobrych lat. Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys czytala dokladnie wszystkie moje posty to bys zauwazyla ze nie place tyle, a wlasciwie nic nie placilem za szkole poniewaz jestem weteranem. W mojej szkole resident placa $223 za kredyt a non-resident placa $558 za kredyt. Takze ja pisze o Pennsylvanii a nie o NY. Wiec czytaj uwaznie a potem sie wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...