Skocz do zawartości

Pełna Obaw,przesiadka W Chicago


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie, które spędziło mi sen z powiek, od kiedy wpadłam na nie.

Co jeśli na przykład zdążę nadać powtórnie bagaż w Chicago, a sama nie zdążę dotrzeć do samolotu i on odleci? Czy takie coś w ogóle może mieć miejsce? Czy oni będą na mnie czekać?

Bo wtedy by wyszło, że mój bagaż sobie sam poleci do Miami, a ja zostanę w Chicago bez bagażu, bo niestety mam tylko 2:15h na to, żeby przesiąść się...

Czy ktoś się orientuje w takich sytuacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Oni nie przyjmą Ci bagażu jeśli nie będą pewni, że zdążysz dotrzeć do właściwego terminalu. Ja np. chciałem oddać bagaż i biec na mój samolocik, ale miły pan powiedział spokojnie, spokojnie już Pan nie zdąży i przebookował mi bilet :( Bez obawy, poradzisz sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:15 na przesiadke? ja bede mial tylko 1:15 i nie wiem czy zdążę. mam jeden bilet tzn wylot z wawy do zurichu a tam 1:15 czekam i dalej do NYC. w biurze mi powiedzieli ze bagaż sami mi przenoszą i nie bede musial nic robi tylko wysiasc z samolotu i lecieć do drugiego:) mam nadzieje ze tak będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko w Zurichu jest male i jesli w Paryzu ludzie maja 45 min i zdarzaja to Ty tym bardziej,,co do bagazy to wezmiesz podreczny i przejdziesz do drugiego samolotu :(

No chyba ze bedzie duze opuznienie i samolot do USA nie bedzie czekac to wtedy poczekasz na inny samolot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesiadka w USA a w Europie to dwie inne bajki. Ja wrajac z USA mialam na przesiadke tylko 25minut bo nam samolot się spóźnił do Monachium i nas po prostu zabrał Pan z kartką Warsaw i przewieźli nas autobusem żeby było szybciej... jedynym ale było to, że bagaże przyleciały 2h po nas następnym samolotem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie nie raz zdarzylo ze spoznilem sie na samolot a bagaz polecial wczesniejszym samolotem, czyli byl przede mna,

najdluzej z tego co pamietam to bagaz czekal na mnie w Philadelphi, cos kolo 6h, bo o tyle opoznil sie moj lot z Chicago, wiec nie jest tez tak ze bagazu nie przyjma :-)

nie przyjma go jesli jest juz za pozno zeby go nadac, a to czy ktos zdazy na samolot czy nie to juz inna bajka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...