Jump to content

Pełna Obaw,przesiadka W Chicago


Recommended Posts

Hello:) ja fajnie, że jest takie forum... czy ktoś leci 17.06.2008 przez Chicago do San Francisco??????:):) troche się obawiam, bo to moj pierwszy lot w życiu i w dodatku całkowicie sama lecę, jestem niepełnoletnia i nie wiem, jak w koncu wygląda ta przesiadka w Chicago, czytalam inne posty, ale jakies rozbieżne informacje są...i nie wiem w koncu, czy starczy mi 1h 45min...heh, i skąd będę wiedziała gdzie i w którą kolejke, czy coś takiego, mam wziąść żeby dostać sie do terminalu 1 z 5...może to beznadziejne pytania, ale naprawdę się "pękam" trochę..:) pozdr

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 27
  • Created
  • Last Reply

Tu masz mapkę lotniska, jest zaznaczone jak biegnie kolejka (czerwona linia):

http://www.flychicago.com/ohare/parkingohare/pdf/ORDLots.pdf

Nazywa się to Airport Transit System (ATS), szukaj napisów ze strzałkami i idź za nimi, znajdziesz bez problemu. Czasem trzeba użyć windy, ale nie pamiętam dokładnie gdzie.

http://www.flychicago.com/ohare/groundtran...e/atsohare.shtm

I niech Ci do głowy nie przyjdzie próbować iść pieszo (bo to w sumie niedaleko) - z terminalu 5 NIE DA się dojść na piechotę do reszty terminali.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

proszę o pomoc... W wakacje lecę do Miami i mam wpierw przesiadkę we Frankfurcie, a później w Chicago... Po zmianie rozkładu lotów okazało się, że z 3h pozostały mi w Chicago na przesiadkę tylko 2h. Usłyszałam niedawno od znajomego, że chyba jestem sprinterką jeśli myślę, że zdążę na lot do Miami :Pf... I tutaj proszę o opinie czy to jest realne, że w 2h uda mi się przesiąść? Do Chicago lecę liniami American Airlines i do Miami również. Czy jeśli się nie wyrobię z powodu kolejek do immigration i z nadawaniem ponownie bagażu to przebukują mi bilet na następny lot?...

Link to comment
Share on other sites

Nie straszcie mnie tym lotniskiem, bo o ile do USA mam 2 przesiadki po 2 godziny, to spowrotem mam jedną przesiadkę w Chicago na którą mam 1 godzinę i 15 minut.

Na szczęście z 6 lotów, 5 jest z AA więc jeśli mówicie rację to najwyżej mi przebukują.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...