kiciakapi Posted May 14, 2008 Report Posted May 14, 2008 Witam Spotkalem sie z opinia ,ze gdy wiza zostanie ci przyznana to mozesz wleciec na tertyorium USA ,tylko z kraju ,z ktorego dostales wize. Czy to prawda? Ja dostalem wize w Londynie, a moja zona w Krakowie. Wygladalo by wiec to tak ,ze ja musialbym leciec z lotniska w Anglii, a ona z Polski. Prosze o informacje na temat jesli ktos cos wie. Pozdro
sly6 Posted May 14, 2008 Report Posted May 14, 2008 a gdzie taka opinie slyszales? Jesli masz wazna promese wizowa to mozesz spokojnie leciec
ankam Posted May 14, 2008 Report Posted May 14, 2008 ja zawsze latam z Niemiec mimo, ze dostaje wizy w Polsce... ktos Ci naopowiadal bzdur...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.