Skocz do zawartości

Jak To Jest Z Liniami Klm I Northwest Airlines?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie jakim samolotem lece. Lot mam z Wa-wy przez Amsterdam do NYC na lotnisko Newark, 16 czerwca, i lot mam wykupiony przez CampAmerica, nr lotów to:

16-Jun-2008 12:05 09:05 KL1364 WAW-WARSAW, POLAND - AMS-AMSTERDAM, NETHERLANDS 16-Jun-2008 14:15

16-Jun-2008 15:20 14:20 KL6065 AMS-AMSTERDAM, NETHERLANDS EWR-NEWARK INT/ NEWARK, NJ 16-Jun-2008 18:00

I sprawdziłem sobie na www.biletylotnicze.pl i dopasowałem sobie wszystko tak jakbym sobie sam zamawiał i w szczegółach pisze, że leci Boeing 757-200, tyle że linie KLM na bank nie mają takowych samolotów ;P Idąc niżej jest taka sama opcja, tez lot KL1364 Warszawa-Amsterdam, o tej samej godzinie tyle, że ten dalszy lot Amsterdam-Newark jest wykonywany innymi liniami, właśnie Northwest Airlines i zmienia sie nr lotu na NW 65, ale godzina jest taka sama jak w przypadku KL6065

i tez pisze, że lot jest wykonywany Boeingiem 757-200.

Jak to wkońcu jest z tym lotem? Coś tu nie gra, nie wytrzasną KLM nagle 757-200 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak wiem, ze wlasnie oni ze soba wspolpracuja ;]

Northwest Airlines tez wlasnie sprawdzalem i maja te samoloty, ale lot KL6065 wskazuje na to, ze poleci sie KLM i na szczegolach lotu tez tak wlasnie pisza, a nie Northwest Airlines, moze lecial ktos kiedys takimi numerami lotow co ja?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym numerem KL6065 sie nie sugeruj bo tak bedzie pisac np na tablicy na Okeciu ze samolot LOT-u leci do Chicago i ma numer np 001 a UA bedzie miec dluzszy numer bo Oni wspolpracuja ze soba :) i tak samo masz z KLM i NW.

Bo jesli mialbys leciec cala trase KLM to numer mialby mniejszy :)

i np KLM lata na JFK a numer tego lotu jest : 641;643

Moja znajoma lata NW i nigdy nie miala zadnych zlych przejsc ,ja za to lecialem KLM i tak samo milo to wspominam ;)

pamietaj o tym numerze jak bedziesz sie przesiadac bo pewnie beda dwa numery napisane na monitorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...