Skocz do zawartości

Ile Mozna Przewiezc?


Rekomendowane odpowiedzi

odswiezam temat B)

Co mozecie doradzic w przypadku przeprowadzki do USA, a dokladnie porada w temacie transportu rzeczy: duze tego nie ma - chyba 3 walizki. Jednak bedzie to nadbagaz, wiec oplaty dodatkowe. A moze lepiej wyslac to do USA? tylko czym Poczta Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proces redukcji rzeczy juz jest w trakcie B) o ubrania sie nie martwie, bo prawie wcale nie biore. Martwi mnie ilosc ksiazek, ktore chce zabrac - nie uwierzycie ale one strasznie duzo waza ;)

Polamer znam - zaraz sprawdze - napisalam do nich mail, zobaczymy co odpisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie osobiscie zlapalem na tym, ze np. lecac po USA niektore linie wprowadzily od polowy maja oplaty za drugi bagaz (czasem to kosztuje $25 czasem wiecej)

W zeszlym roku placilismy 15USD za pierwszy bagaz rejestrowany w Delcie a w tym roku cena za pierwszy rejestrowany bagaz w Virgin America wynosi 25USD.

proces redukcji rzeczy juz jest w trakcie B) o ubrania sie nie martwie, bo prawie wcale nie biore. Martwi mnie ilosc ksiazek, ktore chce zabrac - nie uwierzycie ale one strasznie duzo waza ;)

Polamer znam - zaraz sprawdze - napisalam do nich mail, zobaczymy co odpisza :)

Ja ksiazki zostawilam, wzielam krotkie opowiadania, ktore lubie, w reszte sie z czasem tu zaopatrze ;) W odwrotna strone jadac, z US do Polski, porownywalismy ceny paczki wyslanej polamerem i oplaty za tej samej wagi walizke i wyszlo nam podobnie.

W BA sa wciaz jeszcze dozwolone dwa darmowe bagaze rejestrowane + mozna mala walizke i torebke, plecak czy torbe na laptopa lub aparat wziac do kabiny :(

Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...