Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna - Rodzice Nielegalnie W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam takie pytanie bylem w usa juz 4 razy (2 razy po 2 miesiace i 2 razy po 3 tygodnie) latalem albo do californii albo na floryde teraz mam taki problem w kwietniu skonczyla mi sie wiza chcialbym sie starac znowu o wize mam dobra prace w polsce dosyc dobrze zarabiam koncze studia na uw chce rozpoczac doktoranckie i chcialbym uzyskac znowu wize do usa i poleciec do rodzicow na okolo 3 tygodnie problem w tym ze rodzice sa nie legalnie w usa od 2 lat wyjechali 3 lata temu przez pierwszy rok byli legalnie, dostali wjazd na 6 miesiecy a potem przedluzli na kolejne 6 i tak zostali do dzis.... Co robic ? pisac w tym wniosku ze rodzice sa nie legalnie czy ukryc to, moze probowac zdobyc wize biznesowa gdyz moj pracodawca ma rowniez biuro w miami w usa i mogl by mi klepnac pisemko ze jade w celach biznesowych a moze sprobowac zalatwic wize przez work and travel czy to cos pomoze ? zaznaczam ze nie mam zamiaru zostac tam na stale ostatni raz jak wjezdzalem do usa to znaczy 6 miesiecy temu gdy juz moi rodzice byli w usa nie leglanie urzednik imigracyjny na lotnisku powiedzial mi tylko patrzac w historie pieczatek i wylotow ze witaja poraz kolejny prawdziwego turyste z polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc! jesli masz mozliwosc miec wize biznesowa to mozesz sprobowac bo moze bedziesz bardziej wiarygodny ale mysle ze z turystyczna tez bys nie mial problemu. Ja bym nie mowila ze rodzice przebywaja w USA, jesli bys sie staral o wize turystyczna to mow ze lecisz na wycieczke w nagrode za to studia:). Mi sie tez juz pokonczyly wczesniejsze wizy a teraz dostalam na 10 lat nie bylo zadnego problemu i tez mi zyczyli milego wypoczynku jak zobaczyli ze pare razy bylam i wracam zawsze w terminie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ze klamstwo moze skomplikowac wszystko, ale mysle ze jak sie przyznasz to bedziesz sie musial sporo napocic zeby ich przekonac ze nie masz zamiaru zostac

swoja droga, jesli nie mieszkasz z rodzicami to mozesz 'nie wiedziec' gdzie oni sa, zakladam ze jestes na swoim utrzymaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...