Skocz do zawartości

Pracuje Na Cdg W Paryzu


Rekomendowane odpowiedzi

No to pieknie:(Mam takie pytanie:nigdy sama nie leciałam zawsze z jakąś wycieczką i średnio mnie interesowało gdzie ide bo zwykle był przewodnik, teraz lece sama i sie boje,ze nie dam rady. Czy jak wysiądę z samolotu w Paryżu to obsługa pokieruje mnie w odpowiednia stronę z tego 2 F do 2 E na mój samolot do Seattle? czy też może nikogo to nie interesuje i musze sobie radzić sama?Co jesli nie zdąże na ten samolot ? o 17.15 mam już samolot z Seattle do Honolulu, czy linie Air France zdołają mnie (czy maja taki obowiązek?)umieścić w takim samolocie bym dostała się do tego samolotu do Honolulu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o obsluge, to niestety musze stwierdzic, ze raczej ich to zbytnio nie obchodzi, ze nastepny samolot masz za kilka minut. I chyba jeszcze nie slyszalam o pasazerach dowiezionych do samolotu (bo mieli malo czasu), zwlaszcza jesli chodzi o loty do USA (dlatego, ze jest kontrola paszportowa i bezpieczenstwa do zaliczenia - no chyba, ze jestes jakims ministrem albo krolowa holenderska). Jakis czas temu widzialam aktorke Alise Milano biegnaca do samolotu (jej agent zasuwal przed nia i prosil, zeby na nia poczekali)!!!

Jesli chodzi o bagaz, to podpisuje sie pod tym co napisal sly6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...