Skocz do zawartości

Język Wypełniania Formularzy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nie jestem pewny w jakim języku mam wypełnic formularze. Prosze o pomoc.

DS-156 - bez Polskich znaków po Angielsku ??

DS-157 - ???

formularz adresowy DHL Express- po Polsku z Polskimi znakami??

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam

Matt21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka wątpliwości na temat :

21. Przy wypełnianiu pisze ze napisac "Studia" jak sie studiuje lecz po nacisnieciu kontynuuj w tym polu pisze zeby napisac "student" , jak to ma być ??

Pisze ze jeżeli pytanie nie dotyczny to mam napisać "Nie dotyczy" lub "brak" ale ja sie zdecydowałem po angielsku wypełnic to jak te słowa zastąpic??

W punkcie 27 i 28 to mam odpowiadac pełnym zdaniem czy wystarczy jedno słowo na przykład w 27 "turist" a w 28 "Parents" ??

Pozdrawiam

Matt21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim odpowiednikiem slowa nie dotyczy jest n/a ..

Co do punktow to jesli Twoj cel jest tylko turystyczny to tak wpisz no chyba ze lecisz kogos odwiedzic to wtedy wpisujesz jeszcze ze lecisz kogos odwiedzic a jak placa rodzice to wpisz rodzicow.

To jak wrescie wypelniasz ten wniosek ,po polsku czy tez po angielsku?jesli po angielsku to wpisz po angielsku student i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ds 156 wypełniam po angielsku bez Polskich liter.

ds 157 wypełniam po Polsku

DHL wypełniam po Polsku z polskimi literami .

Pytanie: Jeżeli w ds 157 lub ds 156 nie dotyczy mnie jakiś punkt to moge zostawic puste pole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytan:

1. DS 156 wypelniam po angielsku to jako wojewodztwo wpisac "Slaskie" czy "Silesian"?

2. W punkcie 16 w DS 156 podałem telefony w dwoch polach to w reszcie moge zostawic puste?

3. Czy gdy wypełniam wniosek DHL i jeżeli tylko mój paszport będzie transportowany to czy mam wpisac swoje imie i nazwisko Polu gdzie pisze ze można dodatkowe paszporty wyslac razem ??

Czy to w przypadku jednego paszportu sie pozostawia puste??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...