Skocz do zawartości

Wyjazd Do Dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich..

..mam dziewczyne z USA i chcialbym sie do niej wybrac z wizyta na mniej wiecej tydzien+ zaznaczam ze to moj pierwszy raz w stanach.. ,co by mi pomoglo w dostaniu wizy?

dziekuje z gory

Dziewczyna jest Polka czy Amerykanka? No i jeslo Polka to na jakim statusie? Czesto pomaga szczerosc...poprostu powiedziec konsulowi ze chcesz zobaczyc swoja dziewczyne bo sie za nia steskniles. No ale powinienes miec cos co cie tu trzyma, jakos szkole, prace, mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za posty..

dodam ze ona jest w 100% Amerykanka ..( zabrzmilalo smiesznie ;) ) ja mieszkam w UK ..full time job .. , jak peaceania dodala ze najlepsza jest szczerosc , i tak uwazam zrobic.. tylko nie wiem czy podanie jej adresu ,detali ..statusu ze jestesmy razem wystarczy w dostaniu wizy ..bardzo sie stresuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to trudno mi odpowiedziec, ale ja tak sama postepowalam mowiac ze jade do mojego chlopaka. Wydaje mi sie ze fakt ze ona jest Amerykanka jest na twoja korzysc...przynajmniej u mnie tak bylo (zawsze mnie o to pytali). Badz przygotowany na to ze beda sie dopytywac jak sie poznaliscie. Zycze ci powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...