Skocz do zawartości

Wiza K1


Natussia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam ponownie!!;)

Mam kolejne pytanko w sprawie zakupu biletu. Nie wiecie ile sie czeka na wize jesli zostanie przyznana, w ile dni kurier mi ja dostarczy? (jak w temacie dotyczy wizy k1). Bo chcialabym zarezerwowac juz bilet, ale nie wiem ile moze to zejsc. Jak myslicie, lepiej poczekac jak bede miec wize w reku czy moze juz w dzien rozmowy z konsulem jak mi ja przyzna, a moze wczesniej? Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 5 dni roboczych powinnas dostac paszport z wiza,roznie ludzie sie wypowiadaja na temat zakupu biletu.Jedni mowia ze lepiej jest zamowic jak juz sie bedzie po rozmowie a inni przyznaja sie,ze maja zamowione bilety jeszcze przed.Nie ma na to zadnego przepisu,problem bedzie jesli zamowisz a wizy nie dostaniesz czego ci na pewno nie zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tez byc inny problem ze paszport przyjdzie z wiza a w niej bedzie blad i wtedy musisz taki paszport z wiza odeslac..

Jesli chodzi o mnie to bym zamawial bilet jak bym mial wize w reku bo i tak w okresie letnim nic taniego juz nie trafisz,no chyba ze bedziesz leciec z jakiegos portu lotniczego jak Berlin,Amsterdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za rady, z jednej strony wole poczekac , bo roznie to bywa, ale z drugiej storny boje sie ze pozniej nie bedzie wolnych miejsc szybko, a chce jechac jak najszybciej:) Pomysle jeszcze:), ale pewnie zaczne zalatwiac jak dostane wize, bedzie bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zastanawiam sie i nie wiem. Nie chodzi mi o cene biletu, tylko lece pierwszy raz i chce bez przesiadki i boje sie ze pozniej nie bedzie miejsc i wolalabym sobie wczesniej juz zarezerwowac. A jak myslicie min 2 tygodnie po rozmowie wszystko powinne byc zalatwione? Bo licze ze przy wizie K1 wize raczej dostane, jesli wszystko jest dobrze zrobione. Dziekuje!!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2 tygodnie powinnas dostac paszport z wiza bo Oni maja na to 5 dni roboczych na dostarczenie paszportu z wiza ale bywa tak ze ten czas moze sie troche wydluzyc (np duzo osob stara sie o wize bo jest okres wakacyjny)

Nie wiem gdzie mieszkasz ale jesli mieszkasz kolo Berlina lub tez Pragi to mozesz z tych tez lotnisk leciec...

a lecisz do jakiego miasta w USA?

Bo jak chcesz leciec bez przesiadki z Polski to pozostaje LOT a On teraz czasami ma wolne miejsca w samolotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...