Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

kochani mam kilka pytań, mam wize turystyczną, którą dostałam na rok i jej ważność upływa 7 maja 09r a do USA wybieram się 9 kwietnia i boję się ze będę mieć jakieś problemy na granicy, że mogą mnie cofnąć, dodam że jadę po raz pierwszy w życiu, wie ktoś czy jak to wygląda gdy zbliża się termin ważności wizy. drugie pytanie to czy ktoś wie co oznacza gwiazdka pod zdjęciem w wizie? bo ja mam jedna gwiazdę a znajoma ma 3. bardzo prosze niech ktoś sie odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, posadam wizę turystyczną która przyznano mi na rok i jest ważna do 7 05 2009 a wyjazd planuję 9 04- 03 05 2009 czy w związku z tym nie bede miec problemów na lotnisku w NY? boje się że to zbyt późno, że mogą być jakieś problemy przez to że wiza jest jeszcze ważna tylko przez miesiąc. pomózcie kochani a i dodam że to mój pierwszy wyjazd do USA.

Prosze nie zakladaj nowych tematow jesli tutaj juz napisales

a odpowiedz jest prosta,dopuki Twoja promesa jest wazna to mozesz leciec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słuchajcie mam pytanie. Dostalem wize na 10 lat we wniosku wpisalem ze bede tam 5 tygodni. znalazlem tani bilet ale musze tam byc 5 tygodni i kilka dni zebym mogl kupic ten bilet(taka promocja). i tu moje pytanie czy ten termin wpisany we wniosku jest zobowiązujący? musze byc tylko 5 tygodni i ani dnia dluzej? moge zostac zawrocony na granicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...