Skocz do zawartości

Ludność


elde

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

W USA czeste przeprowadzki sa na ,,porzadku dziennym",w zwiazku z tym jak wy poznajeci nowych sąsiadów i nie tylko.Gdzie w USA mozna znaleźć przyjacioł.Na dodatek młodych i w miare normalnych!!!Oraz jak wyglada ta znajomość ,czy ludzie ci są ufni i otwarci czy tez na odwrót sa strasznie podejzliwi itp.(mam w swiadomosci iz nie warto miezyc ludzi jedna miara ale...taki ogół bym chciał znac).A i ostatnie me pytanie.Czy w klubach tak jak w Polsce łatwo nawiazuje sie kontakty czy sa wieksze podziały na grupy itp??WIELKIE DZIEKI ZA ODPOWIEDZ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, znajomosci w stanach nawiazuje sie o wiele latwiej niz w Polsce, przynajmniej z mojego doswiadczenia - w klubach szczegolnie. W pubach/barach w Polsce ludzie raczej siedza w swoim towarzystwie i nie zagaduja do innych - w stanach na odwrot. Gdzie jeszcze mozna nowych znajomych poznac ? Tak jak w kazdym kraju - szkola, praca, sasiedzi, jak jestes singlem to portale typu match.com etc. Mozesz nawet poznac kogos na silowni albo kupujac kawe w Starbucksie.

A jesli chodzi o przyjaciol to wiesz, ciezko - ale nie dlatego, ze w USA sie nie da, ale dlatego, ze wedlug mnie przyjaciol zazwyczaj ma sie jeszcze z podstawowki/szkoly sredniej czy podworka. Rzadziej ze studiow.

Z drugiej strony zalezy takze w jakim stanie jestes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...