Skocz do zawartości

Przypisanie Wizy Studenckiej Wspolmalzonce


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam maly dylemacik, moj narzeczony jest w NY na wizie turystycznej mamy zamiar wziasc slub cywilny za jakis czas ale nie wiem czy powinnismy zrobic to w ambasadzie czy City Holl. Prosze zorientowanych o pomoc...Nastepna sprawa to taka czy na takiej wizie mozemy latac do Polski bez problemu bo slyszalam ze niestety nie zawsze po powrocie wpuszczaja do USA. Wiec nie wiem czy istnieje takie realne ryzyko czy jest to tylko nieistotna plotka? Problem z "innej beczki" dodam jeszcze, szukam High Scholl dla doroslych popoludniami, czy takowe istnieja w NYC i jak sie tam dostac jakie warunki trzeba spelnic? Bede Bardzo wdzieczna za pomoc w tych kwestiach....pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie wziasc slub tam gdzie jestescie ale jesli chcesz aby ten slub byl wazny w Polsce to musisz go umiejscowic w USC lub tez przez Konsulat Polski..

Co do zmiany statusu w USA z turystycznego na studencki to wylecisz z USA bez problemu ale juz nie wrocisz i wtedy musisz sie starac o wize studencka z terenu Polski.

co do szkoly to na stronie tej szkoly powinno byc napisane co nalezy zrobic i jaki to bedzie koszt..

nie istnieje cos takiego jak przypisane wizy studenckiej wspolmalzonkowi-wspolmalzonce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...