asiulaa Posted June 11, 2008 Report Posted June 11, 2008 mam takie wazne pytanie odnosnie ubezpieczenia! wyjezdzam na J1 z almatura, oprócz obowiazkowego ubezpieczenia mam zamiar wykupić jakieś dodatkowe. zastanawiam sie 1. czy ISAC bedzie juz wystarczajacym dodatkiem, czy wykupić jeszcze jakies ubezpieczenie i isac (czyli wersja i jedno i drugie)??? 2. czy jakies ubezpieczenie np. w PZU a isaca juz nie??? 3.co sadzicie o isac, czy maie jakies juz sprawdzone firmy czy tam pakiety ubezpieczen, albo jakich unikać??? 4.czy sa jakies kruczki w tych ubezpieczeniach na które powinnam zwrócic szczególną uwage (oczywiści że kwota ubezpieczenia to jasne) ???
sly6 Posted June 11, 2008 Report Posted June 11, 2008 Uwazaj na druk napisany malymi literami oraz od jakiej kwoty wrazie czego bedziesz miala zwrot .Przeczytaj uwaznie kazdy punkt i jesli bedziesz miala jakies pytania to smialo sie pytaj agenta ubezpieczalni
asiulaa Posted June 16, 2008 Author Report Posted June 16, 2008 mam !!! i isac-a i warte 415 zł za 5 miesięcy na 30 000 euro
Rademedes Posted June 16, 2008 Report Posted June 16, 2008 ISIC nie jest wiele warty, mozna sie o tym przekonac dopiero jak sie ma jakies powazniejsze problemy i wydatki
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.