Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, zamierzam sie ubiegac o wize turystyczna w polsce Pracuje obecnie w anglii mam samochod i troche pieniedzy na koncie . Pytanie 1 czy bedzie mial jakis wplyw na to ze mieszkam i pracuje w anglii i ze ubiegam sie o wize w polsce?

podkreslam ze chcialbym leciec do siostry ktora jest legalnie.A druga sprawa moge przedstawic papiery z polski ze mam dom konto itd. Co mam zrobic . Tylko powazne odpowiedzi prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze pracujesz w Anglii i masz troche kasy na koncie moze nie wystarczyc poniewaz zalezy ile masz tej kasy oraz od kiedy ,gdzie i ile zarabiasz .

Mozesz sie starac o wize w Polsce jak i w Anglii a czy ja dostaniesz zalezy jak wypadniesz na rozmowie , wez ze soba zaswiadczenia z Anglii(ze masz prace,ze sie rozliczasz z podtakow,ze masz konto i ile na nim jest) a nie bierzesz tych z Polski , bo beda Ich odchodzic Twoje zwiazki z Anglia niz z Polska.

ps a Ty sie nie boisz ze Cie zawroca z granicy USA lub tez nie dadza Ci wizy za nielegalny pobyt w USA?

ciagle masz ten 10 letni zakaz wjazdu na teren USA ,nawet jesli zniosa Nam wizy.

Sa przypadki ze komus dali wize a potem na granicy zawrocili taka osoba ...przemysl to dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musze zaryzykowac bo nie cierpie tej anglii.Slyszalem ze oni trzymaja 5 lat w bazie danych komputera ambasady.I bylo duzo przypadkow ze ktos przesiedzial wize a normalnie go wpuscili.Pytanie jest co oni moga miec na mnie w ambasadzie. Zaluzmy ze dostalem wize moge przejsc granice w Kanadzie albo przez meksyk nie musze prosto do NY na jfk. Wiem ze w moim przypadku to jest wielkie ryzyko ale jak nic nie bede robil to sie nie dowiem bo w anglli jest okropnie i zaluje ze tu przylecialem. Mam taka mozliwosc ze by miec papiery z polski oni nie musza wiedziec ze jestem w angli moge im powiedziec przedstawic ze jestem mocno zwiazany z polska pozatym nigdy nie oddawalem odciski palcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj z tymi papierami z Polski bo mozesz sie przeliczyc a na granicy wszedzie bedziesz miec tak samo ,,to jest Twoj wybor ale pamietaj wczesniej czy tez pozniej to moze wyjsc a wtedy zegnaj Ameryko nawet jak dostaniesz GC lub tez obywatelstwo...

Lepiej odczekac te tzw 10 lat i probowac cos robic niz pojechac i byc cofnietym i miec zamkniete drzwi do USA

Tak jak napisalem wczesniej jesli jakims cudem uda Ci sie z wiza to mozesz zostac cofniety z granicy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...