Skocz do zawartości

Wiza Dla Rodzicow A Moj Status


Rekomendowane odpowiedzi

Moi rodzice beda sie starali o wize turystyczna aby przyleciec na moj slub. Nie wiem co napisac we wniosku poniewaz przylecialam do USA w listopadzie na wize H2B i po miesiacu oposcilam miejsce pracy. Zastanawiam sie czy w Konsulacie w Polsce - Krakow beda mieli informacje o tym co zrobilam i jaki moze miec to wplyw na ewentualny przylot moich rodzicow.

PS Moja siostra pracuje w tym samym miejscu co ja i przyleciala na J1 na 3 miesiace wiec nie wiem czy rodzice maja klamac w konsulacie ze leca do mojej siostry czy do mnie ???? Dodam ze moja wiza h2b jest wazna do konca lipca - o ile dalej jest :(

Prosze pomozcie bo juz zglupialam co z tym wszystkim robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah, to przepraszam, zle zrozumialam, myslalam ze obydwie sa w usa.

nie mniej jednak jestem zdania - mowic prawde ale tylko tyle ile pytaja - wystarczy powiedziec ze jada odwiedzic corke, nie musza juz mowic ze na slub/chrzciny/urodziny corki przyjaciolki czy jeszcze co:)... mysle ze jesli slub moze zawazyc negatywnie przy obieganiu sie rodzicow o wize to po co to mowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie musza sprawdzac Twojego statusu z H2, jesli opuscilas miejsce pracy i jeszcze zadna organizacja sie o Ciebie nie upomniala to nie powinno byc problemow,

podsumowujac, tak jak pisali inni nie nalezy klamac, tym bardziej ze cala sytuacja wydaje sie dosc prosta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...