Skocz do zawartości

Przesiedzialem Wize Co Teraz ? Pomocy ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w kwietniu 2004 roku wyjechalem do USA na lotnisku otrzymalem standartowa wize na 6 miesiecy,niestety nie zdazylem na samolot :( i polecialem nastepnym w listopadzie 2005 roku prosto do Irelandii.....W maju tego roku skonczyla mi sie stara wiza ktora mialem na 10 lat...od wyjazdu z USA mija wlasnie 2lata i 7 miesiecy,i teraz pytanie jakie mam szanse dostania nowej wizy i ewentualnie wtedy jakie sa szanse wiazdu na teren USA ??!! Tak jeszcze dla wyjasnienia wlatywalem na lotnisko JFK wylatywalem zas z New Jersy nie zostawilem podczas wyjazdu kartki z paszportu bo ja gdzies zapodzialem,jednak mila pani pokierowala mnie do maszyny ktora zrobila mi foto i zeskanowala paluszki ;) jak myslicie ile przetrzymywane sa tam nasze dane o ile wogole sa ??!!:(:) a moze kazde lotnisko ma swoj system notowania pasazerwo ??Oki prosze o wszelkie przydatne informacjie na ten nurtujacy temat z gory wielkie Tnx !! Pozdrawim Lucas. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie jest tak samo a jak jestes juz zeskanowany to mozesz zapomniec o wjezdzie na teren USA czy to z wiza jesli wogole taka dostaniesz teraz czy tez bez wizy ..Jesli byles 1 rok nielegalnie to masz zakaz wjazdu na 10 lat.

a ten system skanowania po to jest aby potem nie bylo ale na granicy czy ktos przesiedzial wize czy tez nie i nie dlugo ten system obejmie wszystkie lotniska .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...