Skocz do zawartości

Gc,wypelnienie Papierow


ania23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!

Mam ważne dla mnie pytanie. Jestem w USA na wizie turystycznej od stycznia 2008. Moje pozwolenie na pobyt tutaj kończy się 11 lipca 2008. W lutym wyszłam za mąż za obywatela USA i jesteśy w trakcie wypełniania wszytkich papierów,

Obawiam się jednak ze się nie wyrobimy ze złożeniem papierów przed 11 lipca. czy oznacza to ze moja sprawa się bardziej komplikuje? czy będą mnie tutaj traktować jako osobę nielegalną i jakie są tego konsekwencje?

Jeśli ktoś wie coś na ten temat bardzo proszę o odpowiedź.

I czy orientujecie się czy jest ktoś w Seattle kto mógłby mi sprawdzić papiery zanim je złożymy i pomógł wypełnić to o czym nie mam pojęcia.

Zastanawiam się też jaka jest orientacyjna cena za taką usługę

Z góry dziekuję i przepraszam za zawracania głowy

Pozdrawiam

ania23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie nie wyrobisz do 11 lipca ze zlozeniem papierow to wtedy Twoj pobyt bedzie nielegalny a chyba wiesz co moze sie stac jesli Cie zlapia ,wtedy tez nie ma mowy o zadnym wyjezdzie po za USA .I tak samo z wypelnianiem papierow ze jesli zlozysz je po 11 lipca to wtedy musisz sie zastanowic jaki masz status w USA,nie ktorzy pisza ze sa nielegalnie a nie ktorzy ze sa nadal legalnie jesli chodzi o paru dniowe przeslanie papierow po wygasnieciu statusu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...